DuoLife – opinie o firmie

DuoLife – opinie o firmie

Firma farmaceutyczna DuoLife specjalizująca się w branży wellness. Marka powstała w 2012 roku i pojawiła się na rynku polskim i międzynarodowym z dwoma flagowymi produktami: DuoLife Dzień oraz DuoLife Noc. Produkt został stworzony przez polskiego producenta i współpracuje ze specjalnie powołaną w tym celu spółką Personal Excellence Network, która łączy efektywne techniki sprzedaży z rozwojem osobistym.

Obecnie w ofercie DuoLife znajdziemy o wiele więcej produktów, z których możemy skorzystać jak BorellissPro®, ProStik® oraz Pro Selekt®. Firma DuoLife posiada certyfikaty ISO, GMP, HACCP. DuoLife opiera swój model biznesowy na marketingu sieciowym. Jeżeli zdecydujemy się zostać partnerem Firmy DuoLife, możemy kupować produkty firmy w znacznie niższej cenie. Oprócz tego, możemy dołączyć do atrakcyjnego modelu wynagrodzeń, który składa się z 4 poziomów.

Jak zarabiać z DuoLife?

Zarabianie w programie partnerskim DuoLife polega na zapraszaniu innych osób do udziału w projekcie. Od każdego zakupu osoby poleconej, aż do 4 poziomu, otrzymujemy prowizję od sprzedaży. Plan prowizyjny, który tworzy tzw. „dochód pasywny” prezentuje się następująco:

POZIOM 1- max 3 osoby – poziom prowizji 4%

POZIOM 2- 6%

POZIOM 3- 10%

POZIOM 4 – 12%

Im bardziej jesteśmy aktywni tym więcej benefitów, możemy otrzymać. Dla najbardziej aktywnych partnerów firmy DuoLife czekają takie nagrody jak samochody marki Mercedes, klasy GL, GLS oraz S. Firma została już wielokrotnie wyróżniona na rynku krajowym i międzynarodowym. Preparat DuoLife od początu swojego istnienia otrzymał takie nagrody jak: Sukces roku, Odkrycie roku IK, Jakość Roku 2013 czy Luksusowa Marka 2013.

duo life produkty

Produkty DuoLife

Wśród najbardziej rozpoznawalnych produktów marki DuoLife znajdziemy przede wszystkim DuoLife Dzień oraz DuoLife Noc. Cena suplementu wynosi 350 zł, natomiast dla klubowiczów 250 zł. Preparat stworzony jest wyłącznie z natulanych produktów pochodzących z różnych zakątków świata. Suplement reguluje stan psychofizyczny organizmu, regeneruje organizm po terapii sterydami i antybiotykami. Niezwykle skutecznie wpływa na prawidłowy powrót do zdrowia naszeo organizmu. Preparat zawiera takie składniki jak: morwa indyjska, czarny bez, jagody acai, granat, żurawina, dzika róża, żeń-szeń czy mailna i granat.

Preparat DuoLide przeznaczony jest dla osób, które chcą spać zdrowym i spokojnym snem oraz poczuć przypływ sił witalnych podczas dnia. Ponadto naturalnie wystepujące witaminy i minerały w preparacie pokrywają dzienne zapotrzebowanie organizmu dla prawidłowego funkcjonowania. Spośród 170 przebadanych roślin leczniczych, zespół naukowców DuoLife wybrał 13 z nich, tworząc preparat dający najlepsze rezultaty. Dzięki temu DuoLife Dzień i Noc wspomaga prawidłową pracę naszego metabolizmu, wzmacnia układ odpornościowy oraz uwalnia niewykorzystane pokłady energii.

 

8 komentarzy do wpisu „DuoLife – opinie o firmie”

  1. Produkty DuoLife dostarczają potrzebnych składników odżywczych, dodatkowo są takie na dzień i na noc. Jeśli ktoś chce dołączyć do programu lojalnościowego, to za klientów zdobytych dla firmy dostaje się prowizję. Im więcej klientów tym lepsza prowizja, warto to rozważyć.

  2. DuoLife Dzień oraz DuoLife No świetnie na mnie działają od samego początku. Jeśli ktoś chce spróbować czegoś nowego to na prawdę zachęcam!

Dodaj komentarz