Bepic – opinie o firmie

Bepic – opinie o firmie

Nowa marka na rynku suplementów diety, która powstała w 2018 roku. Posiada dwa flagowe produkty Acceler8 oraz Elev8. Bepic to suplement diety promowany na bazie modelu biznesowego opartego o marketing sieciowy. Oferuje swoim partnerom wysokie prowizje od sprzedaży oraz sprawdzony i działający preparat.

Firma Bepic kieruje się misją wspierania świadomości wśród ludzi na temat zdrowia i dobrego odżywiania. Zwraca uwagę na właściwą suplementację jako ważny wskaźnik zdrowia fizycznego i psychicznego. Produkty firmy Bepic przygotowane są ze starannie dobranych składników, przebadanych w laboratoriach i testowanych w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów dla polepszenia ludzkiego stanu zdrowia.

Produkty Bepic

elev8 img produkt bepic

Bepic w swojej ofercie posiada dwa produkty, które promuje swoją marką. Elev8 to preparat wspomagający funkcjonowanie naszego umysłu, który zastępuje takie używki jak kawa czy energy drinki. W przeciwieństwie do nich, Elev8 nie wywołuje skutków ubocznych, nie zawiera ogromnych ilości cukru czy szkodliwych składników. Preparat został przygotowany na bazie ziół stosowanych z medycynie chińskiej i rosyjskiej. Zawiera on zioła z każdego zakątka świata.

Producent informuje, iż produkt jest w 100% naturalny oraz nie posiada żadnych chemicznych składników. Składki jakie zostały zawarte w kapsułkach Elev8 to min. Grzyby Reishi, Guz Brzozy – Chaga, Różeniec górski oraz rzadki grzyb rozmnażający się w ciałach owadów nazywany Cordyceps. Oprócz swoich dobrotliwych i rzadkich właściwości, Elev8 posiada również bliżej nam znane składniki takie jak Guarana zastępująca pobudzające działanie kofeiny, Teanina, Yerba Mate i witaminy z grupy B.

acceler8 bepic produkt odchudzanie

 

Drugim flagowym produktem firmy Bepic jest preparat Acceler8 wspomagający przemianę materii i utratę zbędnych kilogramów. Ten preparat dzięki specjalnie dobranej recepturze, redukuje poziom stresu w organizmie i pozwala uwolnić drzemiące w nas pokłady energii. Acceler8 to natualny, zaawansowany suplement przeznaczony do stosowania przed snem. Produkt jest skierowany głównie do osób, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów i zredukować poziom stresu w swoim organizmie. Na dowód tego, że suplement faktycznie działa, producent oferuje 30 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Acceler8 poprawia jakość naszego snu, dzięki czemu naturalne procesy biologiczne naszego organizmu dostosowują się do naszego trybu życia. Poprzez obniżenie poziomu stresu w naszym organizmie, zwiększa się poziom serotoniny, która odpowiada za uczucie szczęścia. Takie działanie powoduje, że nasze ciało jest zrelaksowane, a nasz organizm pobudzony do lepszego wydatkowania energii.

Prebiotyki i Probiotyki zawarte w kapsułkach Acceler8 wspomagają nasz układ trawiennny oraz oczyszczają organizm z toksyn, co w efekcie prowadzi do utraty zbędnych kilogramów oraz poprawy naszego samopoczucia. Natomiast wysokiej jakości probiotyki zawarte w formule Acceler8 wspierają rozwój dobrej flory bakteryjnej w jelitach, co prowadzi to zachowania prawidłowego bilansu energatycznego w naszym ciele. Acceler8 również wspomaga nasz układ odpornościowy i sprawia, że czujemy się lżejsi i zdrowsi.

7 komentarzy do wpisu „Bepic – opinie o firmie”

  1. Świetny artykuł na temat firmy bepic! Używam ich produktu zamiast kawy czy innych używek jak już nie daje rady w pracy i padam ze zmęczenia. Działa świetnie, polecam!

  2. Jestem zadowolony z elev, używam go gdy muszę być na chodzie. Jeśli ktoś szuka czegoś co daje kopa to właśnie znalazł.

    • Też używam elev gdy padam, ale nie jestem aż tak wielkim fanem, bo nie jest to zbyt zdrowe. Wiadomo, każda używka czy to kawa czy inne energetyki jest w większej ilości szkodliwa.

  3. Jakoś nigdy nie miałam zaufania do takich produktów sprzedawanych przez sieciowych dystrybutorów, ale jak się okazało są skuteczne, a to najważniejsze!

  4. Bepic to świetna firma która opiera swoją sprzedaż na rynku internetowym. Osobiście korzystam z ich produktów i mogę śmiało polecić acceler!

Dodaj komentarz