Prouve – opinie o firmie

Prouve – opinie o firmie

Firma została założona w Polsce w 2017 roku przez Katarzynę Trawińską. W przeciągu 12 miesięcy produkty firmy Pouvre zdążyły trafić do wielu krajów Unii oraz Rosji czy Mongolii. Głównym produktem są perfumy. Perfumy te wyróżniają się na rynku, bo są to perfumy molekularne. Czym są perfumy molekularne? Bazuja one na tradycyjnych zapachach, ale z dodatkiem cząstki molekularnej. Coś co wyróżnia firmę Pouvre to niskie ceny, gdyż za perfumy zapłacimy tylko 38zł. Za perfumy molekularne musimy zapłacić 65zł, ale jakość jest warta swojej ceny.

Produkty firmy Prouve:

  • perfumy dla kobiet i dla mężczyzn
  • produkty do makijażu – pudry, róże, kredki do oczu
  • produkty do codziennej pielęgnacji – balsamy, peelingi
  • środki czyszczące do domu

Jak zarabiać jako partner firmy Prouve?

Zostając partnerem firmy Pouvre otrzymujemy 25% na produkty z katalogów. Inne firmy oferują większe rabaty, ale też ceny u innych firm są adekwatnie wyższe. Plan marketingowy Pouvre posiada 3 części:

1. Klub Partnerów – bazuje na różnicy jaką się uzyskało w porównaniu z innymi osobami na tym samym poziomie. Już od 15% firma przyznaje bonusu od całkowitego obrotu punktowego.

2. Klub Ambasadorów – ambasadorem zostaje osoba, której uda się wypromować partnera na poziom 21%. Dodatkowo wszystkim ambasadorom przysługuje 10% całego obrotu.

3. Klub Elitarnych Ambasadorów – tylko dla najlepszych, dostają prowizję od 0,6 do 1%.

Dodaj komentarz