Organiclife – opinie o firmie

Organiclife – opinie o firmie

Organiclife jest firmą zajmującą się produkcją kosmetyków pochodzenia naturalnego. Jest jedyną polską firmą posiadającą na wyłączność patent filo – regulatorów, czyli wysokiej jakości produktów stosowanych do codziennego użytku działających na bazie zamykania witamin w liposomach. W porównaniu z innymi koncernami kosmetycznymi Organiclife oferuję produkty pozbawione chemii i syntetyków. Produkty Organiclife oddziałują na komórki skóry wyciągami z roślin leczniczych.

Produkty firmy Organiclife:

  • produkty do ciała – dezodoranty, balsamy, peelingi
  • produkty do twarzy – kremy, maski, toniki
  • produkty do włosów – szampony, odżywki

Wszystkie produkty są w pełni pochodzenia naturalnego. Są pozbawione sztucznych substancji tj. silikony, tiazonole. A testy nie są przeprowadzane na zwierzętach.

Jak zarabiać jako partner Organiclife

W Organiclife obowiązuje tzw. cashback. Dzięki rejestracji otrzymuję się 25% zniżki. Pieniądze są przelewane bezpośrednio na kartę płatnicza, którą otrzymuje się od firmy. Karta staje się aktywna już po 25zł wypłat. Poprzez promowanie Organiclife i pozyskiwanie nowych konsumentów można otrzymać dodatkowe wynagrodzenia. Kolejną zaletą jest specjalnie przygotowany 40 dniowy plan działania dla osób, które nie posiadają jeszcze doświadczenia, a chciałyby się bardziej zaangażować. Dodatkowo organizowane są szkolenia i spotkania. Przy wydaniu 5000PCB w całym zespole można uzyskać dodatkowy bonus wynoszący 500zł.

Dodaj komentarz