Forever Living Products – opinie o firmie

Forever Living Products – opinie o firmie

Firma założona w 1978 roku w Stanach Zjednoczonych. Głównym składnikiem produktów Forever Living jest aloes. Firma posiada własne plantacje aloesu, na których rośnie około 40 milionów krzewów. W ten sposób firma nie tylko zapewnia sobie główny składnik swoich produktów, ale także uniezależnia się od zewnętrznych producentów. Dodatkowo aloes oczyszcza środowisko z dwutlenku węgla. 20 krzewów aloesu działa jak jedno drzewo. Tak więc firma Forever Living od lata wpasowuję sie w trend bycia eko, ale zapewnia, że to nie z powodu pogoni za modą. Nie od dziś wiadomo o dobroczynnym wpływie aloesu na człowieka. Tak więc FLP wytwarza wiele produktów na bazie tego składnika, które wspierają odżywianie, wzmacniają i poprawiają urodę.

Produkty firmy Forever Living Products:

  • forever F.I.T – produkty stworzone by wyglądać i czuć się lepiej
  • napoje Aloe Vera – stworzone z myślą o układzie pokarmowym, wspomaga odporność i dodaje energii
  • Essential Oils – służące do aromaterapii, pobudzenia zmysłów
  • produkty do codziennej pielęgnacji – pasty do zębów, eyelinery, dezodoranty

Jak zarabiać jako partner firmy Forever Living Products?

Firma Forever oferuje 5 programów promocyjnych. Aby dołączyć do któregoś z nich najpierw należy skontaktować się z Przedsiębiorcą Forever i założyć konto.

1.FOREVER2DRIVE – okres kwalifikacji to 3 miesiące, należy spełnić określone wymagania, przez każdy kolejny miesiąc

2. Eagle Managers – stworzony dla osób, które założyły własny biznes, należy być aktywnym w każdym miesiącu i zgromadzić co najmniej 750 case credits

3. Global Rally – wymaga co miesięcznej aktywności w wysokości powyżej 1500 case credits dla najlepszych FBO z całego świata

4. Chairman’s bonus – 3% dochodów dla najlepszych liderów, wymagana co miesięczna aktywność i kwalifikacja do pierwszego programu minimum raz w roku.

5. Global Leadership team – dla najlepszych osób budujących biznes, którzy uzyskali powyżej 7500 case credits

Dodaj komentarz