FM World – opinie o firmie

FM World – opinie o firmie

Polskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w marketingu sieciowym. Zostało założone w 2004 roku przez Artura Trawińskiego we Wrocławiu. FM World jest jedną z wiodących firm na rynku marketingu wielopoziomowego. Obecnie firma funkcjonuje w wielu krajach i na kilku kontynentach. Skupia blisko miliona Partnerów Biznesowych na całym świecie.

FM World dostarcza bezpośrednio do domów swoich klientów luksusowe kosmetyki, perfumy jak Utique, wysokiej jakości perfumy i woda perfumowana Federico Mahora, a także kosmetyki do makijażu oraz kawa naturalna i chemia gospodarcza.

Przedsiębiorstwo FM World jest właścicielem Fundacji Golden Tulip, zajmującej się niesieniem pomocy rozwojowej i humanitarnej oraz przeciwdziałanie wykluczneiu społecznemu.

Produkty FM World

FM World Produkty

Jako Partnerzy Biznesowi FM World, możemy zajmować się budowaniem własnego biznesu w oparciu o sprawdzony model z własnymi produktami. Możemy kupować produkty dla siebie i bliskich, a także polecać program potencjalnym klientom. Każdy kto znajduje się w klubie FM World, może korzystać z 30% zniżki na zakupy.

FM World to również idealna możliwość, aby sobie dorobić. Natomiast w przypadku tworzenia własnego biznesu, możemy liczyć na naprawdę pokażne sumy sięgające nawet kilkuset tysięcy złotych miesięcznie. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa, możemy znaleźć wszelkie potrzebne informację.

A czy Wy korzystaliście już z możliwości FM World? Podziel się swoją opinią w komentarzu lub sprawdź sam TUTAJ!

Dodaj komentarz